Worms 3

09.03.2015

Worms 3 – stará dobrá klasika!

Už si určite zabudol na staré dobré časy, kedy si sa celé dni ako malý pišišvor hrával na 386-ke pomaly jedinú hru, ktorú si na nej rozbehal. Dnes je doba už niekde inde a smartfón, ktorý nosíš vo vrecku svojich nohavíc ti ponúka oživenie tejto spomienky.

Nebuď ale sentimentálny, utri slzičku a poď pozabíjať pár červov!

Presne tak, princíp hry je stále rovnaký. Tvoj tím červíkov sa snaží poraziť tím, hrajúci proti tebe. Takže základná vec po nainštalovaní Worms je vytvoriť si ten svoj. Pomenuj ho, vyber si zastúpenie svojich štyroch červíčkov, nasaď im štýlové čiapky, okuláre a fajnové fúzy. Retázky nemajú. Na výber máš aj štýl rozprávania tvojho tímu. Vyber ten, pri ktorom pôjdeš vždy najviac do kolien, keď pôjde do tuhého a uplynie ti čas. Červíci ti tým tenkým hláskom ponadávajú (a to kvalitne).

Teraz si už pripravený a môžeš si vybrať štýl boja, ktorý ti najviac vyhovuje. Záleží na tom, či si samotár a vyberieš si výcvik a následnú kampaň alebo si príliš veríš a skočíš hneď do víru bitky s reálnymi spoluhráčmi. Pri hre Pass 'N' Play si podávate jeden telefón alebo sa nájdete online pomocou multiplayera a zmeriate sily takýmto spôsobom.

Svojho rivala stretneš na mape, ktorá je špecifická svojimi prekážkami. Tieto musíš zdolávať pri snažení sa uštedriť súperovi čo najtvrdší úder. Dávaj pozor hlavne na míny, ktoré s tebou urobia krátky proces. Na mapu ti počas hrania prilietavajú balíčky s rôznymi bonusmi.

Na výber máš veľké množstvo zbraní, ktoré ti pomôžu pri taktizovaní a najlepšom poslaní súpera do teplých krajín. Tak vymysli ten najúčinnejší spôsob ako zlikvidovať nepriateľský tím! Využi pri tom aj okolité prostredie.

Hrateľnosť je výborná. Jednoduché klasické ovládanie nerobí žiaden problém. Len si dávaj pozor, nech z nepozornosti neskočíš napríklad do vody. Nebuď netrpezlivý, aj keď ti ubieha časový limit. Môže sa ti to pekne vypomstiť.

Zaujme ťa krásna farebná grafika prostredia a hlášky tvojich červov tým piskľavým hlasom ti hru spríjemnia ešte viac.

Tak hor sa zmerať si červíkov s ostatnými hráčmi... či?App Store Google play


mobil
dobiť kredit online