Viber

23.04.2015

Viber – ďalšia atraktívna možnosť!

Ak ťa ako správneho rýchloprstého vyznávača textovej komunikácie omrzeli staré známe aplikácie a nestačia už ani gigantické prsty cez celú obrazovku, vyskúšaj niečo svieže a chrumkavé. Uzrieš všetko, čo by si od správneho komunikátora očakával, a to doslova!

Viber je aplikácia, ktorá je na svete už nejaký ten čas, no jej vývoj sa nezastavuje a získava si čím ďalej, tým väčšiu obľúbenosť. Najzaujímavejšia je práve kvôli svojej snahe odlíšiť sa. Trhá zaužívané pravidlá, nehodlá sa uspokojiť len s textovou komunikáciou a prináša veľa možností.

No pekne poporiadku... Základom je klasický messenger, v ktorom si však kontakty nemusíš krvopotne pridávať. Aplikácia používa čísla uložené v tvojom telefóne a rozpozná, kto má Viber nainštalovaný tiež. Priatelia o tebe budú hneď vedieť a priprav sa na tsunami správ. Viber je totiž taký milý, že každému oznámi že si sa konečne aj ty pridal do komunity a už sa pred nimi neschováš!

Personalizácia tvojho profilu je samozrejmosťou. Pridaj si fotku z poslednej párty, nech všetkých poriadne pobúriš a môžeš začať. Na výber však máš množstvo nadstavení, ktoré ti umožňujú vytvoriť si prostredie podľa svojich predstáv. Žiadne otravné zvuky a podobne.

Samozrejmosťou je posielanie súborov a fotografií. Po novom pošleš aj zvuk a tzv. „doodle“. Je to kresbička tvojimi vlastnými prstami, tak si spomeň na hodiny výtvarnej výchovy a realizuj sa do sýtosti.

Posielanie zvuku prinieslo vymoženosť v pohode internetových telefonátov. Táto možnosť však bude z časti spoplatnená.

Milovníci infantilných smajlíkov a nálepiek si prídu naozaj na svoje. Prekvapí ťa krásna grafika a príjemne prostredie v samotnej konverzácii.

Odlišnosť od klasiky prichádza vo forme hier dostupných priamo v aplikácii. Všimneš si však do očí bijúcu nápadnosť s notoricky známymi titulmi.

V prípade Viberu platí, že všetko sa dá robiť aj lepšie. Tak nestagnuj a vyskúšaj niečo nové!App Store Google play


mobil
dobiť kredit online