Guess the Movie

05.01.2015

Guess the Movie – milovníci filmov si prídu na svoje

Ak máš rád dobré filmy, videl si ich už nespočetné množstvo a rád sa chvastáš, vyskúšaj svoje vedomosti z tejto oblasti formou kvízu. Až teraz sa uvidí, koľko toho v skutočnosti ovládaš.

Aplikácia ťa zábavnou a logickou formou preskúša z filmových znalostí. Neber to ale zase tak vážne. Zo začiatku ide o ľahšie filmy, ktoré si určite videl. To či sa skutočne vyznáš sa dozvieš až neskôr.

Napreduješ formou odomykania nových úrovní a to tak, že uhádneš určitý počet filmov z úrovní predošlých.

Film musíš uhádnuť na základe špecifických detailov. Základom je animovaný obrázok, ktorý ti napovie o aký film sa jedná. V ďalších úrovniach narazíš na animované hlavné postavy a tiež musíš podľa nich trafiť správne. Prípadne obrázok zložený z dvojice vecí, ktoré napovedajú názov filmu a je už len na tebe naň prísť.

Celá táto srandička je však v angličtine, tak to možno nebudeš mať také ľahké. Ak si negramotný, neváhaj a zapni prekladač alebo vyhľadaj databázu filmov a pomôž si v núdzi.

Ak by si už bol fakt zúfalý, sú ti k dispozícii aj nápovedy. Je ich ale obmedzený počet tak ich nerozhadzuj. Prvá ti napovie dej filmu. Druhá ti vypíše samotný názov filmu s chýbajúcimi písmenami. No a keď už ani po predošlých dvoch stále tápeš, tretia ti za cenu piatich nápovied prezradí celý názov. Radšej ale nebuď lemravý a potráp mozgové závity.

Guess the Movie je skôr krátkodobejšia záležitosť a nevyžaduje pripojenie na internet, čo ju robí veľmi flexibilnou a hrateľnou kdekoľvek.

Tak sa zabav pri overovaní svojich filmových znalostí a porovnaj si ich s priateľmi.App Store Google play


mobil
dobiť kredit online