DU Battery Saver

09.03.2015

DU Battery Saver – vydrž dlhšie!

Predstav si situáciu, keď si akurát v tom najlepšom pozeráš babenky alebo chalošov vyfiltrovaných na tvoje okolie na sociálnej sieti. Keď nájdeš, čo hľadáš a ideš to zas a znova skúsiť, tvoj nadupaný parostroj sa ti náhle zafarbí na červeno pri vydaní toho najhrôzostrašnejšieho zvuku. Áno, ostáva ti 10% batérie. Vidina nabíjacieho kábla a elektrickej zásuvky v nedohľadne. Teraz je už neskoro po stýkrát rozmýšľať, prečo si si ho zase doma nedal poriadne nabiť.

Vieš, že pri dnešnom vyťažení smartfónov sa ich výdrž na jedno nabitie šplhá maximálne tak na jeden deň. Keď si pohodlný a nechce sa ti zakaždým vypínať wifi, mobilné dáta či neukončuješ spustené aplikácie, znižuješ si výdrž ešte viac.
Pre lenivcov ako ty prichádza aplikácia z rady battery saverov. DU Battery Saver je aplikácia, ktorá urobí prácu za teba.

Po spustení hneď zbadáš úroveň nabitia batérie v percentách a koľko času ti ostáva do úplného vybitia. Zaujme ťa tlačidlo optimize. Čo to asi môže byť? Toto skvelé tlačidlo slúži na skenovanie a následne ukončenie aplikácií, ktoré ťa momentálne uberajú o drahocennú šťavu a ty o nich ani nevieš.

Ďalšími vychytávkami sú napríklad zobrazenie aktuálnej teploty telefónu, typu batérie a jej aktuálneho napätia. Oceníš takisto aj graf využitia batérie v čase. Tento ti pekne ukáže, kedy svoj telefón vyťažuješ na maximum. Môžeš skúsiť hádať, kedy to je.

Preto môžeš byt rozumný, a práve v tomto čase si zvoliť jeden z prednastavených profilov, ktoré máš v ponuke. Vyberieš ktorý ti najviac vyhovuje alebo si vytvoríš vlastný podľa predstáv. Mysli najviac na automatické vypínanie najväčších žrútov energie. Mobilných sietí, úprava jasu displeja a jeho automatické vypínanie a ukončovanie aplikácii.

Asi najzaujímavejšou vlastnosťou aplikácie je ponuka tzv. „zdravého nabitia“. Rozdeľuje celý nabíjací cyklus na 3 samostatné cykly, a to fast charge na začiatku, najdlhší full charge a nakoniec trickle charge. Po absolvovaní, by mala byť tvoja batéria správne nabitá a zdravá ako rybička.

Či ťa aplikácia ozaj presvedčí a dáš jej šancu, je len na tebe. Dúfam že pocítiš pozitívne zmeny a tvoj život vo virtuálnej realite naberie nový, dlhší a bezproblémovejší rozmer. Ale nemusíš to preháňať a občas vnímať aj realitu okolo seba.Google play


mobil
dobiť kredit online