Chains of Darkness

23.04.2015

Chains of Darkness – temnota prichádza!

Zobudíš sa v podzemí, nevieš čo sa deje, nepamätáš si nič. Obklopujú ťa len traja ľudia a tá smiešna mačka v okuliaroch menom včielka, ktorá ti chce radiť. Tvoja nová partia ťa presviedča o tom, že tu dole nie je iná možnosť, len prebojovať si cestu ďalej a má pravdu. Nevieš, či im môžeš veriť, ale pusti sa do toho.

Musíš ísť svojou cestu cez množstvo dungeonov. Útočíš ťahovo pomocou kariet. Prvú kartu dostávaš od svojej družiny a postupným progresom si odomykáš ďalšie. Každá z nich má svoju superschopnosť a rozlišujú sa podľa elementov. Voda, oheň, vietor a vzduch. Strategicky si vyber, na ktorého protivníka s nasledujúcou kartou zaútočíš.

Nepriatelia sú tiež rozdelení podľa elementov a postupne ich počty pribúdajú vo vlnách. Od drakov, cez duchov a škorpiónov sa stretneš s rôznou háveďou. Nezabúdaj na bossov, o ktorých nebude núdza a potráp si hlavu pri ich zdolávaní.

Vďaka vyhraným súbojom získavaš skúsenosti, ktoré sa prejavia na tvojich atribútoch. Za zozbierané materiály si môžeš svoje karty – démonov vylepšovať, a tak zvýšiť ich silu.

Zo začiatku ťa hra bude šetriť a včielka ti pekne vysvetlí čo a ako, ale neskôr sa priprav na masaker.

Nevýhodou hry je jej monotónnosť, ale načrtnutý príbeh a rozprávanie postáv medzi súbojmi ti hru ozvláštnia. Maddy, Abel a William, ten hajzel, čo ťa nemá rád, ti postupne ukážu svoju pravú tvár.

Tak keď sa nudíš v čakárni či autobuse, zaves sa na sieť a nechaj temnotu vstúpiť do tvojho inteligentného zariadenia. Nezabudni na slúchadlá, bez tej epickej hudby by to nebolo ono.

Aplikácia je zdarma, tak pozor na tvoje gemblérske chúťky a vyhni sa aj platbám navyše, dá sa to aj bez nich.App Store Google play


mobil
dobiť kredit online