Doplnkové služby

Prihlás sa, ak si chceš pozrieť tvoje aktívne doplnkové služby.

prihlásiť

služby, ktoré je možné aktivovať

Aktivačný poplatok

8,00 - 20,00 €

aktivovať

SMART je ponuka flexibilného balíka. Môžeš si svoj obsah prispôsobiť svojim potrebám a neplatiť za nič, čo nevyužívaš. Ak obsah balíka neminieš, nepotrebované minúty, správy a dáta ti prenesieme do ďalšieho mesiaca.

S touto službou získaš 1GB dát iba za 5€. Platnosť predplatených dát je 30 dní od aktivácie. Po vyčerpaní predplatených dát sa dátový prenos zastaví. Následne si môžeš navýšiť objem dát od ďalší 1GB len za 3€.

S touto službou získaš 1GB dát iba za 5€. Platnosť predplatených dát je 30 dní od aktivácie. Po vyčerpaní predplatených dát sa ti obnoví dátový balík 1GB iba za 3€ až do konca platnosti pôvodného dátového balíka.

Táto služba je automaticky aktivovaná s profilom FunFón Férofka a umožní ti pripojiť sa na internet v mobile. Vďaka FunFón Webofke surfuješ na nete len za 7 centov / 1MB, pričom za deň nezaplatíš viac ako 0,40 Eur. Prvých 200 MB surfuješ plnou rýchlosťou 7,2 Mbit/s a následne, po prečerpaní 200 MB dát, sa ti rýchlosť spomalí na 128 kbit/s.

S touto službou získaš po prečerpaní denného limitu v balíku FunFón Webofka ďalších 200 MB na surfovanie po internete v mobile s plnou rýchlosťou iba za 0,40 Eur. Objem predplatených dát platí do konca kalendárneho dňa, v ktorom boli aktivované. Po vyčerpaní predplatených dát sa tvoja rýchlosť zníži na 128 Kbit/s.

0,00 €

aktivovať

Túto službu ti FunFón dáva zadarmo a automaticky. So službou CLIP sa na displeji tvojho telefónu objavuje číslo toho, kto ti volá. Ak volajúci používa službu CLIR, číslo sa neobjaví.

0,00 €

aktivovať

Ak si aktivuješ túto službu, tvoje telefónneho číslo sa neobjavuje na displeji volaného ani vtedy, keď má aktivovanú službu CLIP. Ak chceš, aby sa Tvoje číslo jednorazovo zobrazilo, zadaj pred telefónnym číslom kód *31#.

Register zmeškaných hovorov cez SMS ti umožňuje získať prehľad o tom, kto ti telefonoval, keď bol tvoj mobilný telefón nedostupný.

0,00 €

aktivovať

MMS rozširujú možnosti populárnych SMS správ. Na rozdiel od klasických SMS správ však ich rozsah nie je limitovaný počtom 160 znakov. Svojim známym tak môžeš poslať napríklad aj pozdrav z dovolenky spolu s obrázkom, alebo zvukom.

Po každom uskutočnenom hovore alebo odoslanej správe dostaneš s touto službou aktuálnu informáciu o výške svojho kreditu.

Hlasová odkazová služba ti dáva istotu, že neprídeš ani o jeden hovor. Ak nemôžeš hovor prijať, volajúci ti nechá odkaz. Stačí vytočiť číslo 555 z tvojho mobilného telefónu a postupovať podľa pokynov operátora.

Ak chceš v zahraničí telefonovať alebo prijímať hovory, potrebuješ službu FunFón roaming. Tak bude tvoj mobil aj tvojim spoločníkom na cestách. Pre info o roamingových partneroch volaj FunFón Zákaznícku linku 0919 919 919. Aktiváciou služby FunFón roaming sa ti automaticky v zahraničí deaktivuje Hlasová odkazová služba a nebudeš mať prístup na internet v mobile.

So službou Orange platba môžete pohodlne platiť za nákup aplikácií a digitálneho obsahu v Google Play. Zaplatíte ich jednoducho zo svojho kreditu na predplatenej karte Orange.mobil
dobiť kredit online