XshoX Render

24.11.2014

XshoX Render – poteš svojich blízkych vo veľkom štýle!

Unavujú ťa už staromódne a nudné smsky? Novodobé komunikačné aplikácie ponúkajú síce už viac možností, ale z tohoto odpadneš!

Prichádza aplikácia XshoX Render. Vo svojej podstate veľmi jednoduchá, ale práve jednoduchosť, ktorou oplýva ju robí zábavnou a milou.

Začni napísaním výroku, ktorý si našiel biely na čiernom pozadí na obľúbenej sociálnej sieti, poprípade si v sebe objavil stratené básnické črevo a sám si niečo vydumal. Chceš popriať všetko najlepšie k sviatku svojmu blízkemu alebo vyznať lásku tvojmu miláčikovi – CMUQ! Je to len na tebe.

Máš toľko možností práve preto, lebo aplikácia ti poskytuje pozadia a štýly písma v rôznych kategóriách. Nájdeš tu zábavu, mix, lásku, narodeniny a prázdniny. Stačí si len zvoliť kategóriu a vybrať štýl, ktorý ti najviac vyhovuje. Každý z palety obsahuje originálny obrázok a štýl písma.

Voilá! Je na svete tvoj unikátny výtvor, ktorý môžeš rôznymi spôsobmi zdieľať s priateľmi. Podeľ sa na sociálnej sieti, pošli mailom, messengerom či klasickejšie formou mms správy.

Nevýhodou tejto aplikácie je možnosť vyberať len z predvolených štýlov. Nemáš možnosť slobodne si vybrať obrázok a štýl písma. Zadarmo ponúka ich obmedzený počet a za každý ďalší, ktorý sa ti tak veľmi páči si musíš priplatiť, ale potom je len tvoj. Vývojárov treba podporiť. Alebo jednoducho nebuď nenažraný.

Tak teda hor sa do otravovania ľudí novodobým spôsobom, ktorý ale koniec koncov každého určite poteší.App Store Google play


mobil
dobiť kredit online