Sonic Dash

30.10.2014

Sonic Dash – Sonic je späť!

Áno presne tak, tvoj obľúbený modrý ježko je tu znova aj so svojou partiou kumpánov. A ako už určite tušíš, o zlaté mince a rýchlosť nebude núdza.

Na začiatok stačí spomenúť značku SEGA, ktorá stojí za týmto skvostom už dlhé roky a ktorú ty sám veľmi dobre poznáš. V prípade nového Sonica tomu nie je inak a kvalita je zaručená.

Veľmi pekné spracovanie, grafika a farebnosť ťa ohúria ako prvé. Chýbajú už snáď asi len jednorožce, ale o tomto všetkom Sonic ako taký je a komu sa neľúbi...

Za svoje hráčske umenie získavaš rôzne bonusy vo forme boostov, ale ako správneho materialistu ťa budú najviac zaujímať zlaté mince. Snaž sa ich teda v hre nazbierať čo najviac, aby si si neskôr v obchode mohol zakúpiť rôzne vylepšenia. Hra ti dokonca ponúka aj kúpu rôznych tapiet na pozadie tvojho smartfónu. Dávaj však pozor, o drahocenné mince môžeš ľahko prísť. Ak si nedáš pozor na krabov alebo nastražené bomby, každým nárazom sa od teba časť mincí rozletí.

Každý deň máš k dispozícii jeden free spin, ktorým si vytočíš na kolese šťastia jeden boost. Tiež sa môžeš denne tešiť aj na token. Ten využiješ keď nebodaj v nepozornosti zahučíš do jamy alebo si obúchaš šišatú hlavu o totem, a nebude sa ti chcieť celý level ísť od začiatku. Jednoducho pokračuješ kde si zlyhal a je to.

Nevyhneš sa ani súbojom s bossom v podobe zloducha Eggmana, úhlavného Sonicovho nepriateľa. Svojou šikovnosťou a rýchlymi reakciami ho ale hravo zdoláš.

Z počiatku máš možnosť hrať len za samotného hlavného hrdinu a ostatné postavy si odomkneš pravidelným hraním. Pomôžu ti pri tom dôležité červené hviezdice. Tie ti na konto pribúdajú akosi pomaly a odomykanie postáv, či kupovanie tokenov niečo stojí. Červené hviezdice si tak, samozrejme, môžeš zakúpiť aj za drahocenné eurá a posunúť takto svoj progres v hre, a tým dať zarobiť vývojárom.

Hra ti ponúka aj možnosť súperenia s ostatnými hráčmi formou rebríčkov tvojho napredovania, pomocou ktorých porovnáš svoje tvrdé úsilie s ostatnými ľuďmi z celého sveta.

Jedinou nevýhodou hry je množstvo reklám a videí, ktoré ti niekedy len tak bez hanby vyskočia na celú obrazovku a dajú sa zavrieť až po chvíli. Čo by si ale čakal, keď máš takúto pecku vo svojom telefóne úplne zadarmo.

Tak ak ti ani otravné videá neprekážajú, priprav si svoje rýchle prsty a pridaj sa do komunity. Na zastávke, či v čakárni u doktora sa už isto nudiť nebudeš, len nezabudni myslieť na svoje okolie a vypni zvuky, ktoré sú mimochodom naozaj návykové.App Store Google play


mobil
dobiť kredit online