Hopin Taxi

30.09.2014

Hopin Taxi - Slovensko – cestuj taxíkom ako pán!

Tak toto tu ešte nebolo. Jazdíš často taxíkom, lebo si lenivý chodiť pešo a mestská je pod tvoju úroveň? Tak zbystri pozornosť!

Ako sa dobre domnievaš, táto aplikácia predstavuje zjednodušenie objednávania tejto formy dopravy. Dosť bolo čakania na dispečing. Teraz ti stačí tvoj smartfón s prístupom na internet a máš vystarané aj bez toho, aby si sa musel s niekým dohadovať.

Vo chvíli ako sa pripojíš a spustíš aplikáciu bude automaticky rozpoznaná tvoja poloha a uvidíš dostupné taxíky vo svojom okolí. Pri každom z nich je popis, v ktorom uvidíš typ auta, v akej vzdialenosti sa nachádza a za aký približný čas príde, fajčiar/nefajčiar, povolenú prepravu zvierat a samozrejme sadzbu. Vyberieš si práve ten svoj. Aplikácia ponúka možnosť hodnotenia služieb a šoférov, takže aj keď nemáš svoj obľúbený, môžeš dať na rady ostatných.

Ďalšou možnosťou je vyplnenie údajov o cieli cesty, tvoje meno, čas odvozu, koľko vozov má prísť, prípadne poznámku. Odošleš danú objednávku a sám taxikár sa ti ozve. Stačí už len potvrdiť a čakať alebo si zvoliť niekoho druhého, ak sa ti nepozdáva. Polohu tvojho objednaného vozu môžeš sledovať na mape. Presne vieš kadiaľ ide, kedy príde a to všetko v reálnom čase.

Nezabudni sa po absolvovaní cesty aj ty podeliť s ostatnými a daj hodnotenie, aby vedeli komu sa radšej zďaleka vyhnúť.

Nevýhodou je, že aplikácia zatiaľ funguje len vo väčších mestách. A to Bratislava, Trnava, Banská Bystrica, Zvolen, Poprad a Košice. Podľa najnovších správ by sa mali tešiť z tejto skvelej pomôcky už aj obyvatelia Nitry.

Časom bude, dúfam, tento skvost dostupný vo väčšine miest a preprava sa tak posunie zase o krok ďalej. Moderná doba závislosti na smartfónoch si to neskutočne žiada.

Tak neváhaj a využi túto pohodlnú možnosť, len dávaj pozor na rušenie svojich objednávok. Pri pár zrušeniach ťa aplikácia vyhodnotí ako nežiaduceho a si nahraný. Tak pri víkendovej, nočnej a spoločensky unavenej ceste domov z klubu, využi radšej starú dobrú klasiku a zavolaj.App Store Google play


mobil
dobiť kredit online