Get Shit Done!

01.04.2015

Get Shit Done! – koniec prokrastinácie!

Áno, aj ty patríš k moderným ľuďom tejto doby, ktorí tak radi holdujú rôznym vymysleným chorobám. Prokrastinácia je na tvojom dennom poriadku a nehovor, že nie!

Presne pre teba prichádza aplikácia Get Shit Done! S ňou dáš tejto pliage, ktorá ťa sužuje a večnému ničnerobeniu navždy zbohom.

Máš pred sebou úlohu no necítiš dostatočnú motiváciu. Potrebuješ niečo, čo ťa prinúti pracovať. S tvojou flegmatickou povahou to nedokáže skoro nič. Aj tak robíš veci vždy na poslednú chvíľu...Tak sa odhodlaj a rob so sebou niečo!

Prvým krokom bude stiahnutie tejto appky. Aj so základnou znalosťou angličtiny si po spustení uvedomíš jej svojskosť a výnimočnosť. Uvidíš názor samotných vývojárov na prokrastináciu, pre koho je vlastne určená. Nie, „pussies“ nie sú malinké mačiatka!

Týmto štýlom a rôznymi prehnanými slangovými sloganmi v angličtine ťa aplikácia burcuje k výkonom.

Nadstav si úlohu a za aký čas ju chceš splniť. Ak má viacero častí, nadstav aj tie. Ďalej zadaj, čo sa stane ak cieľ nesplníš. Nezarobíš, vyletíš zo školy, umrieš... to je jedno. Na druhej strane si nadstavíš aj čo dobrého sa stane, keď úlohu splníš. Zarobíš, nejako sa prebojuješ do ďalšieho semestra, prežiješ alebo budeš mať jednoducho dobrý pocit na duši – a to sa vyplatí!

Náročnosť plnenia tvojej úlohy si určíš výberom módu, v ktorom ju budeš robiť. Mačičkovský mód ti dovoľuje dať si prestávku kedykoľvek. Drsný mód ti umožní si oddýchnuť, len ak si to zaslúžiš plnením čiastkových úloh alebo uplynutím dostatočného množstva času pracovaním na úlohe. Super-úžasný mód je nekompromisný a nedovolí ti mať prestávky vôbec. Voľba je na tebe, ale kto by nechcel byť Superawesome?!

„Let`s do thisshit!“ a ide sa na to. Začína ti bežať čas, zrazu sa cítiš silno namotivovaný a ideš do toho! Si v časovom strese, ale tak to má byť. Vyburcuj sa k výkonom!

Na konci budeš mať zaručene dobrý pocit, že si niečo urobil a dokázal si to vo svojom nadstavenom čase. Dokonca si nepotreboval ani prestávku. Nabudúce buď na seba tvrdší a nadstav brutálnejší mód, vieš že to dáš!Google play


mobil
dobiť kredit online