DungeonHunter V

22.04.2015

DungeonHunter V – pre ozajstných fajnšmekrov!

Dlho si pátral po hre na smartfón či tablet, ktorá by uspokojila tvoje potreby náročného a vyberavého hráča. Prehnané kritériá nedokáže splniť ani hádzanie vtákov, praskanie bublín či cukríkov a tebe už dochádza trpezlivosť. Keď sa už zmieruješ s krutým osudom vedz, že je tu pre teba DungeonHunter!
Môžeš si búchať hlavu, že si túto hru ešte nezachytil, pretože toto je už jej piate pokračovanie.

Vývojári z Gameloft-u ti predstavujú svoje nadupané RPGčko. V najnovšej časti ságy sa ocitneš v koži žoldniera bojujúceho o záchranu toho, čo ostalo z kráľovstva Valenthie. Ako správny žoldnier sa na svojej ceste postavíš hordám vojakov a démonov.

Pri vytváraní svojej postavy si klasicky vyberáš pohlavie postavy, meno a povolanie. Na výber máš až päť povolaní, medzi ktorými nesmie chýbať rytier, lukostrelec či mág. Je len na tebe, aký štýl boja ti vyhovuje, či sa postavíš protivníkom čelom alebo zvolíš radšej istotu a budeš útočiť na diaľku.

Postupom času v hre získavaš skúsenosti a zvyšuješ úroveň svojej postavy. Nie je núdza o ocenenia v podobe zbraní a brnenia. Tieto si môžeš následne vylepšovať a rozhodnúť sa, ktorým z ponúknutých elementov ich vylepšíš.

Najnovší diel zaručuje krásnu grafiku, krásne prostredie a hrateľnosť. Nejedná sa však len o temné jaskyne plné príšer. Naopak, užiješ si aj veľmi pekné prostredie hradu.

S peknou grafikou však prichádza aj vyšší nárok na výkon tvojho zariadenia a tiež zaberie dosť veľkú časť pamäte.

Aj tak ale stojí za skúšku a dopraje hodiny a hodiny skvelej zábavy aj náročnejšiemu hráčovi. Tak neváhaj a prelúskaj sa celou päticou!Google play


mobil
dobiť kredit online