Dumb Ways To Die

23.04.2015

Dumb Ways To Die – jednoduché, pritom neskutočne zábavné!

Pozrel si sa na názov a automaticky vieš, o čo sa jedná? Mal by si teda častejšie chodiť von... Ale predsa len poznáš extrémne virálne hudobné video, ktoré ti ukázalo nespočetné množstvo príležitostí, ako sa dá fakt stupídne zomrieť. Samozrejme v zábavnej kreslenej podobe!

Nápad, ktorý by bol hriech nevyužiť na geniálnu hru – a hľa, Dumb Ways To Die je na svete. Momentálne dokonca už aj jej druhé pokračovanie, ale pekne poporiadku.

Jednoduchá farebná grafika, ktorú dobre poznáš zo spomínaného videa, ťa hneď naštartuje k výkonom.

Hudba ťa na začiatku veľmi navnadí, ale jej jednotvárnosť spôsobí, že keď sa ti nebude dariť a ozaj stupídne umrieš, radšej ju vypneš. Ver, že je to veľmi dobrá prevencia minimálne rozbitého displeja.

Zaujímavé je, že hra samotná je o predchádzaní smrti. Musíš urobiť rýchlo všetko pre to, aby tvoja postavička neumrela. Niekedy potrebuješ dotykom prsta odplašiť pirane od intímnych partií postavičky alebo týmto spôsobom odplašiť krvilačné osy od jej tváre. Otáčaním telefónu nasmerovať kozmonauta späť k jeho helme, aby mu vo vesmíre neexplodovala hlava. Poutierať obsah žalúdka či zapchať dieru po strele proti vykrvácaniu. Je toho veľa a je to riadna zábava hlavne kvôli rýchlym reakciám, ku ktorým ťa hra núti časovým limitom.
Máš vždy len 3 životy a za každú záchranu dostávaš body. Rýchlosť hry a bodový systém sú dosť návykové, takže dávaj pozor, aby si sa nepristihol ako do druhej ráno s červenými podliatymi očami mágaš, aby si prekonal svoje posledné skóre.

Túto zábavku však jednoznačne vyskúšaj, no určite sa ňou neinšpiruj!App Store Google play


mobil
dobiť kredit online