Dropbox - „Tvoje veci, všade“

26.06.2014

Jednoduchý a veľmi výstižný názov už sám napovedá, že s Dropbox-om máš svoje súbory vo svojom telefóne a tablete všade po ruke. Stačí ti len internetové pripojenie a dostaneš sa ku všetkému, čo práve potrebuješ.

Zabudni na nervy, ktoré máš vždy, keď si ideš do mesta vytlačiť dôležitý dokument 5 minút pred odovzdaním a usb kľúč leží niekde doma na stole... Dropbox je tvojim nevyhnutným pomocníkom.

Aplikácia funguje ako internetové úložisko. Po jednoduchej registrácii, zadara, získaš až 2 GB voľného priestoru na sebarealizáciu. Ak splníš aj pár doplňujúcich krokov a urobíš tak fajn reklamu vývojárom, získaš navyše aj 250 MB, čo nie je na zahodenie. Keď budeš príliš náročný, môžeš si upgradnuť svoj účet na verziu Pro. V mesačných, trojmesačných alebo ročných platobných intervaloch tak získaš až 100 GB úložného priestoru.

Na svoj účet môžeš nahrávať všetky typy súborov a vďaka niekoľkým možnostiam ich rozdeľovania v nich nebudeš mať chaos. Vytváraj si vlastné priečinky, uploaduj fotky a podeľ sa aj so svojimi kamarátmi. Jednoducho im pošleš link na súbor. Súbory sa zobrazujú, aj keď príjemca Dropbox sám nepoužíva. Jednoducho si zobrazí všetky typy súborov a dokonca si ich aj stiahne. Tak si hlavne dávaj pozor na omylom nahraté hanebné fotky. Aplikácia taktiež ponúka možnosť sledovania histórie pridávania súborov a ich prípadnej úpravy.

Jednoducho si môžeš svoj Dropbox účet spojiť s účtami na iných sieťach ako Facebook, Twitter, Gmail či Yahoo.

Dnes máš už na výber viacero podobných úložísk aj s možnosťou zdieľania súborov, ale slobodu a hlavne pomoc a efektivitu, akú ti prináša práve Dropbox, je na nezaplatenie. Súbory si jednoducho nahráš aj na svojom počítači a kedykoľvek ich potrebuješ, stačí ti len tvoje mobilné zariadenie.

Hlavne mysli dopredu, urob si svoj život oveľa jednoduchším a nestrácaj čas zbytočným znervózňovaním sa, že akurát keď niečo potrebuješ, nemáš to pri sebe.App Store Google play


mobil
dobiť kredit online