Drink Invite

29.10.2014

Drink Invite – pozvi priateľa na drink!

Tak z tohto hneď spadneš na zadok. Prichádza novodobý spôsob ako pozveš svojich kamarátov na drink. Nečuduj sa, veď žiješ v 21. storočí!

Máš tú česť spoznať prelomovú aplikáciu, ktorá bude povinnosťou každého správneho Slováka. Ako inak, na svedomí ju má práve slovenská vývojárska spoločnosť. Ak sa jej podarí preraziť, úspech je zaručený.

Aplikácia je dostupná zadarmo. Po jej stiahnutí ťa čaká registrácia, kde vyplníš svoje meno, pohlavie, kraj a svoje obľúbené drinky. Tvoji priatelia predsa musia vedieť, čo rád piješ. Počet týchto drinkov je však zatiaľ obmedzený. Kraj zadávaj a meň podľa toho, kde sa práve nachádzaš. Môžeš kľudne pozvať aj kamaráta z iného mesta.

Do aplikácie si pozývaš ľudí z knihy ksichtov alebo im pošleš pozvánku mailom. Po prijatí a zaregistrovaní ich môžeš veselo začať pozývať.

Keď však chceš niekomu zaplatiť drink, musíš na to mať peniaze. Do aplikácie si ich nahráš ako kredity prostredníctvom kreditnej karty, cez svoj účet PayPal alebo prostredníctvom kupónov.

Po pozvaní na drink obdrží tvoj priateľ jedinečný kód, ktorý si uplatní v sieti podnikov zapojených do tejto srandy. Zatiaľ si máš možnosť vybrať z 250 podnikov po celom Slovensku. Časom bude toto číslo určite stúpať.

Nezabúdaj, že aplikáciu môžeš využívať až po dosiahnutí plnoletosti. Na tento údaj sa ťa premyslene spýta už pri registrácii.

Tak poď do toho a pozvi svoju tajnú lásku v piatok večer na drink formou, ktorú ešte nezažila. Úspech bude zaručený. Prípade takýmto spôsobom vytiahni partu tvojich vlkov z víru každodenného pracovného života a odreagujte sa znova po 100 rokoch pri dobrom pive. Je to už len na tebe, ale pamätaj, že všetkého veľa škodí. No dosť je len keď bijú!App Store Google play


mobil
dobiť kredit online