Clean Master

28.08.2014

Clean Master – vyťaž zo svojho „parostroja“ maximum a uprac si bordel...

Čuduješ sa, že tvoj kedysi nadupaný mobil či tablet zvládal v pohode aj to, pri čom teraz stagnuje, nereaguje a prinajlepšom len zamrzne? Chceš sa v čakárni u lekára zahrať svoju obľúbenú hru, no namiesto toho máš chuť hodiť svoj spomalený telefón o zem? Keď ho využívaš ako skládku odpadu, tak sa nečuduj. Len si spomeň, ako si stiahol milióny aplikácií s úmyslom vyskúšať a využívať ich všetky, ale teraz ti len zbytočne zaberajú miesto. Daj teda svojmu smartfónu nový dych a uprac si svoj bordel!

Riešenie problému spomaleného telefónu prichádza v podobe preslávenej aplikácie Clean Master, ktorú si zadarmo stiahneš vo svojom internetovom obchode s aplikáciami.

Každý smartfón, čiže ani tvoj nebude výnimkou, sa časom zapĺňa zbytočnými a dočasnými súbormi. Tieto súbory sa vytvárajú samostatne pri používaní aplikácií a prehliadaní internetových stránok a ako na potvoru ostávajú v tvojom zariadení. Časom sa ich nazbiera veľké množstvo a tvoj parostroj to už ozaj nebude zvládať a ty to pocítiš.

Nervy máš len jedny, a preto siahni po aplikácii Clean Master. Má jednoduchý a hlavne prehľadný dizajn. V hlavnej obrazovke indikuje stav úložiska, využitie pamäte RAM a ponúka 4 hlavné funkcie:

Funkcia Pozostatky ti umožní vyčistiť cache aplikácií, vymaže históriu vyhľadávania a ďalšie zbytočné súbory. Task Killer ti dokonca pomáha uvoľniť pamäť RAM pre zvýšenie výkonu, či zlepšenie výdrže na jedno nabitie. V sekcii Zabezpečenie sa Ponúka widget 1-Tap Boost a funkciu zrýchlenia hier, ktoré môžeš používať priamo z domovskej obrazovky smartfónu.

Funkcia Procesy ti ukáže aktuálne spustené procesy, ponúkne možnosť ich ukončenia. Dokonca upozorňuje na prehrievanie zariadenia a ponúka možnosť jeho schladenia vypnutím najzaťažujúcejších aplikácií a radou na nechanie telefónu nejaký čas v pokoji bez používania.

Po novom už v sebe aplikácia obsahuje aj funkciu Antivírus, ktorý ťa ochráni pred nežiaducim malwarom, trojanmi a vírusmi. Kontroluje bezpečnosť každej nainštalovanej aplikácie, a tým sa stáva ešte oveľa cennejšou a komplexnejšou.

Funkcia Aplikácie ťa upozorní na aplikácie, ktoré si dlho nepoužíval a ani o nich nevieš, takže ich môžeš ľahko odinštalovať alebo si uvoľniť miesto ich presunutím na SD kartu.

Clean Master je asi najpoužívanejšia aplikácia, ktorá ponúka len samé výhody. Tak to so svojim telefónom nevzdávaj, vyskúšaj si urobiť poriadok a uvidíš výsledok.Google play


mobil
dobiť kredit online