Angry Birds Epic

24.11.2014

Angry Birds Epic... Epické!

Áno, čítaš správne. Ďalšia hra o naštvaných vtákoch od spoločnosti Rovio. Nie je toho už trošku moc?!

Vývojári ťa ale tentokrát milo prekvapia. Ak neholduješ strieľaniu nervóznych vtákov po nenažraných prascoch, ale máš rád celý tento svet, odlož prak a uži si iný variant tejto chuťovky.

Príbeh ako taký ostáva zachovaný. Svine dostanú chuť na praženicu a kde inde by kradli vajcia ako spod zadku nejakého vtáčika. Ten sa samozrejme oprávnene naštve do nepríčetna a snaží sa ich získať späť. Tvojou úlohou okradnutého vtáka bude vybojovať si cestu za svojimi vajcami.

Postupne sa predieraš mapou po jednotlivých stanovištiach. Na každom z nich ťa čakajú tie nenažrané svine, ktorým treba vyprášiť kožuch.

Systém súbojov je ťahový. Ovládaš svoju postavičku ktorá má dva základné útoky. Postupne nachádzaš rôznych spojencov, ktorý ťa podporia svojimi rozličnými schopnosťami. Aj prasatá majú v talóne viacero rozličných postáv a tým aj útokov. Ako správny stratég časom prídeš na to, ako sa čo najlepšie s nepriateľmi popasovať a budeš za to riadne odmenený.

V hre ostal klasický systém bodovania. Podľa toho ako dobre dáš protivníkom na frak, získaš maximálne 3 hviezdičky. Áno, opakuj každý súbor aj 20 krát ty perfekcionista! Máš na to ešte jeden dôvod navyše...

Pri získaní 3 hviezd si po boji vytočíš na kolese šťastia viac surovín. Tieto použiješ na kovanie zbraní a brnenia pre svojich hrdinov, či na varenie elixírov na doplnenie zdravia.

Hra odmieňa aj stálych hráčov formou zlatého prasiatka na každý deň. Poraz 7 prasiat po sebe a čaká na teba jedno mega zlaté prasa. A to sa oplatí!

Epic sa ti hudbou a typickými zvukovými efektami priam dostane pod kožu. Pridaj si k tomu prostredie, v ktorom ťa neotravujú reklamy, len sem tam video na inú aplikáciu. Dosahovanie rôznych cieľov, zvyšovanie úrovne a využívanie rage chili papričky na brutálne útoky. Máš tu niečo, čo ti vyplní tvoje voľné chvíle na veľmi dlhé obdobie.App Store Google play


mobil
dobiť kredit online