Pišta Lakatoš je späť ako král

18.03.2014

Pišta king je späť a je kráľom. Stal sa ním len tak, samozrejme, v zásade bol ním vždy, lebo čo už je viac ako prezident, predsa král . Vo FunFóne sa preto teraz dejú nové veci -– všetci volajú a píšu len za 7 centov, a keď si prenesú číslo od drahých operátorov, prestanú bublinkovať a vykašlú sa na ego, za net v mobile pol roka necvakajú. Prečo? Pretože len Pišta dokáže s FunFónom zariadiť, čo ti iní ani nedokážu sľúbiť.

Prečo sa rozhodol stať Pišta kráľom?

Pišta zistil, že vie zariadiť to, čo iní nedokážu ani sľúbiť, a tak si obstaral trón a vybavuje. Všetko za 7 centov. Obline vybavil napríklad nové trencle, lebo začala cvičiť. V celej osade sa tiež zlepšila inteligencia, lebo šetci mali dlhé vedenie, tak ho dal odniesť do starého železa a už si nikto nestojí na kábli. Každému to dochádza úplne hneď na net v mobile, za 7 centov.

Čo robil Pišta minulý rok, keď o ňom nebolo počuť

S Oblinou sa vzali a boli aj na dovolenke, v Belgicku, ta ne? A keď sa vrátili, tak v osade zrazu bolo toľko nových osadníkov, mládeže, že ich dokonca musel Pišta aj všetkých očíslovať a že teda sú to riadne čísla, napríklad vkuse vyvolávajú duchov teraz najnovšie a sa chcú vešať na net stále. A že tiež sa niečo divné stalo s jeho psom, lebo ten sa naučil písať esemesky a vkuse len nervy robí.

A čo nové plánuje?

Pišta si uvedomuje, že v jeho osade je ešte veľa čo robiť, ale teraz sa sústredil hlavne teda na prenášanie všetkých čísel, akože osadníkov, úplne cez potok, lebo oni sa vody boja, a to ich dáva preniesť do jeho hradu a domu, akože kingdomu, aby dobre bolo.

mobil
dobiť kredit online